Nasza firma działa na rynku nieruchomości od 1999 roku.


card image

Oferty Nieruchomości

Oferty Nieruchomości

Większość ofert sprzedaży, kupna oraz wynajmów mieszkań mamy z terenów Krakowa- Nowej Huty i na tym obszarze się przede wszystkim koncentrujemy.

Bazujemy głównie na ofertach z polecenia klientów, którzy z nami współpracowali.        
W końcu to oni są naszą najlepszą rekomendacją:)

  •  

card image

Pośrednictwo Nieruchomości

Pośrednictwo Nieruchomości

Arka-Dom  działa na rynku nieruchomości od 1999 roku. Zajmujemy się  pośredniczeniem w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań na terenie Krakowa- Nowej Huty i na tym obszarze się przede wszystkim koncentrujemy. Bazujemy głównie na ofertach z polecenia klientów, którzy z nami współpracowali.        
W końcu to oni są naszą najlepszą rekomendacją.

Zapraszamy do współpracy!  Z nami bezpiecznie zakupisz mieszkanie!
tel. 12 641-66-74
kom. 515-276-572
kom. 502-212-002

  •  

card image

Fachowa pomoc

Fachowa pomoc

Firma Arka-Dom zapewnia swoim klientom fachową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z transakcjami, w tym także pomoc w uzyskaniu kredytu. Nasze biuro jest biurem licencjonowanym /licencja zawodowa nr 2227, 11324 oraz 13988. Biuro Arka-Dom ubezpiecza PZU S.A. Należymy do Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomosci.

  •  

card image

Formalności

NOWA USŁUGA- ANALIZA STANU PRAWNEGO


Oferujemy również usługę analizy stanu prawnego klientom, którzy mają wybraną nieruchomość na rynku wtórnym lub od dewelopera, a obawiają się zakupić ją bezpośrednio. W ramach tej usługi oferujemy:
- szczegółową analizę stanu księgi wieczystej wraz ze wzmiankami o wnioskach, sygnalizujących potencjalną zmianę stanu prawnego nieruchomości ujawnionego w księdze wieczystej np. sprzedaż nieruchomości lub ustanowienie hipoteki);
-  szczegółową analiza w oparciu o informacje i dokumenty uzyskane od drugiej strony transakcji oraz od organów administracji publicznej
jak np. możliwe zadłużenia, obciążenia czy osoby zameldowane.
 - analizę wszelkich potencjalnych ryzyk dotyczących nieruchomości;
-  analizę projektu umowy przedwstępnej lub umowy sprzedaży, a także umowy najmu.
Nasze biuro jest biurem licencjonowanym /licencja zawodowa nr 2227, 11324 oraz 13988. Należymy do Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Zapraszamy do współpracy!  Z nami bezpiecznie zakupisz mieszkanie!
tel. 12 641-66-74
kom. 515-276-572
kom. 502-212-002